Zaproszenia Kwiatowe

 

 

Dodatki Papierowe

 

 

Upominki

 

 

Lawenda

 

 

Wrzosy

 

Oferta :

 

06 listopada 2018
Podziękowania dla gości Czy trzeba przygotować dla naszych gości weselnych upominki? Oczywiście nie jest to obowiązkowy punkt programu, ale jest to niezwykle miły zwyczaj i pary młode coraz częściej go
06 listopada 2018
Oczywiście nie jest to obowiązkowy punkt programu, ale jest to niezwykle miły zwyczaj i pary młode coraz częściej go praktykują. Pomysłów na obdarowanie gości jest wiele. Drobne podarunki mogą nawiązywać
30 października 2018
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

Wybierasz zaproszenia ślubne ?

Zaufało nam już ponad 700 par

Przekonaj się sam :

Zamów bezpłatne próbki 

Nasze zaproszenia są w 100% naturalne i ekologiczne. Używamy papieru fakturowanego o wysokiej gramaturze 240g oraz różnych gatunków suszonych kwiatów polnych oraz lawendy, wrzosów i hortensji.  Wersję postarzaną barwimy naturalnymi naparami z ziół i korzeni,

Zaproszenia są składane, ich format to 10,5 x 10,5 cm, są również w pełni personalizowane. Do każdego stylu zaproszeń, oferujemy pełna oprawę dopasowanych dodatków papierowych. 

Tworzymy pełną gamę ekologicznej papeterii ślubnej: winietki imienne, zawieszki na alkohol, menu, numery stołów, tablice z układem stołów i gości, podziękowania, zawiadomienia, RSVP, Save the Date i inne. Dodatki świetnie uzupełniają zaproszenia ślubne z kwiatami, więc możemy stworzyć oprawę ślubu i wesela w jednolitym stylu, dopasowanym do Państwa potrzeb. Razem stworzymy coś naprawdę Pięknego ! 

Artykuły i aktualności

Nasze referencje

Tworzymy upominki na bazie lawendy oraz olejków i suszonych kwiatów innych roślin. Wykonujemy je od podstaw ręcznie, z naturalnych surowców. Wszystkie składniki są ekologiczne i starannie skomponowane, a lawenda pochodzi z naszej eko plantacji. Nie próbujemy ulepszać natury sztucznymi aromatami i jaskrawymi barwnikami. Kolory i zapachy produktów uzyskujemy z maceratu lawendowego, suszonych oraz mielonych kwiatów polnych oraz z naturalnych olejków kwiatowych o zniewalających aromatach. Minimalne zamówienie wynosi 10 sztuk. Zestawy dla mamy/świadkowej można zakupić pojedynczo.

Oprawa ślubu i wesela z naturalną lawendą? Z nami to możliwe! Chętnie wykonamy pełna oprawę dopasowanych dodatków papierowych z kwiatami lawendy. W ofercie mamy zaproszenia, zawiadomienia, podziękowania, winietki, zawieszki, menu, numery stołów, upominki dla gości, rozsadzenie gości,  oprawę słodkiego stolika, r.s.v.p. i możemy wykonać dowolne dodatki na zamówienie.  Podobają się Wam nasz zaproszenia ale wolelibyście inne kwiaty? Zrobimy je specjalnie dla Was :)

Na zaproszenia i dodatki wrzosowe, zbieramy wrzosy leśne oraz dwa gatunki wrzosów ogrodowych.